Gapahuken kan brukes av alle!
Nå har vi offisielt åpnet gapahuken i Lilleskogen bak Klyve nærmiljøsenter! Den er til bruk for alle i nærmiljøet.Lørdag var det første samling i den nye gapahuken bak Klyve nærmiljøsenter med en flott barnebursdag.
På grunn av coronaen er det lite aktiviteter for tiden, men vi ønsker å samles ved gapahuken hver tirsdag for noe varmt å drikke og noe godt attåt.
Følg med på Facebook for arrangement.
Del på:
-
Korona-info på flere språk!
Myndighetene ber alle som bor i Norge om å lese viktig informasjon og råd om koronavirus. HJELP oss å spre informasjonen.
-
Liten film fra matutdeling på Tollnes Klubbhus
Sogneprest Trond Inge Tappel besøkte oss på matutdelingen onsdag, og lagde denne lille filmen til Gimsøy og Nenset menighet. Trenger du, eller kjenner du noen som trenger hjelp med mat, ta kontakt med Kristin på telefon 92445502. Både å ringe og sende sms er greit.
-
Gled noen med julepynten du har til overs!
Vi har innsamling av julepynt på Tollnes Ballklubb og utdeling til de som trenger!
-
Vi er IKKE helt stengt!
Ring oss på telefon, eller kontakt oss på klyve-n.no
-
På grunn av Corona stenger vi Åpen Kaffestue inntil videre.
På grunn av Corona stenger vi Åpen Kaffestue inntil videre. Ta vare på hverandre og se våre hjelpetjenester "Nabohjelp" og "Telefonvenn".